HiKoki WH18DFW2Z akkus ütvecsavarozó (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 150 Nm, 1/4" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WH18DFW2Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • Erős: max. meghúzási nyomaték 150 Nm.
  • Kompakt és könnyű.
  • Beépített LED lámpa: a LED bekapcsolva marad, amíg a gombot nyomjuk.
  • Puha markolat.
Szállítási terjedelem:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0 - 2400 ford./perc
Ütésszám: 0 - 3200 ütés/perc
Max. meghúzási nyomaték: 150 Nm
Gépcsavar: 4 - 8 mm
Általános csavar: M6 - M14
Nagy nyomatékú csavar: M6 - M12
LED lámpa: van
Teljes hossz: 166 mm