36 V, 7.1 J, 7.9 kg, LVH antivibrációs markolat, RFC visszaható erő elleni védelem
Egységár (szett):
Cikkszám:
DH36DMAWAZ
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • SDS-max szerszámbefogás.
  • Alacsony rezgésű markolat (LVH).
  • Visszaható erők elleni védelem (RFC).
  • Nyomógomb, állandó sebesség több fokozattal.
  • Többpozíciós fúró- és vésőszár befogási szög.
  • Egyszerű fúró- és vésőszárrögzítés.
  • Könnyű kapcsolás a nagyméretű váltókarral.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 x 4.0 Ah MULTI VOLT Li-ion akkumulátor (BSL36B18)
  • akkutöltő (UC18YSL3)
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
  • saruvédő
  • zsír (30 g)
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Ütőenergia: 7.1 J
Üresjárati fordulatszám: 260 - 590 ford./perc
Ütésszám: 1420 - 2860 ütés/perc
Teljesítmény betonban fúrószárral: 40 mm
Teljesítmény betonban fúrókoronával: 105 mm
Befogás: SDS-max
Teljes hossz: 496 mm
Tömeg BSL36B18 akkuval: 7.9 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.